Wideo

 • spiro 08-05-2012 08:00

  Kocie ruchy to coś, co w piłce nożnej przyjmuje się tak skutecznie, jak murawa na stadionie w Poznaniu. Piłkarski flow prowadzi na manowce, czego dowodów z przeszłości jest sporo i nie trzeba od razu silić się na złośliwości pod adresem artysty znanego do niedawna pod pseudonimem Liber, a od niedawna pod pseudonimem "przegrałem z Koko Spoko". Połączenie hip-hopu z piłką nożną bokiem wychodzi zarówno piłkarzom jak i hip-hopowcom.

 • ŁM 30-04-2012 14:16

  W futbolu zdecydowanie kończy się pewna epoka. Pep Guardiola odchodzi z Barcelony, a świat - w tym i my - może również stracić możliwość nabijania się ze skuteczności Fernando Torresa, który najwyraźniej odzyskał wiarę w siebie. Całe tony wiary.

 • spiro 27-04-2012 09:00

  Ostatnio do grona śpiewających sportowców dołączyła Caroline Wozniacki, której utwór pod tytułem Oxygen przebojem wdarł się na listy najgorszych przebojów wszech czasów. Postanowiliśmy zmierzyć polską Dunkę z innymi tuzami śpiewających muzyków, by sprawdzić, czy coś może się jej równać.

  »

  skomentuj (11)
 • spiro 26-04-2012 10:00

  Ron Artest, znany ostatnio jako Metta World Peace, po latach przypomniał o tym aspekcie swojej biografii, z którego wiele lat słynął i który sprawiał, że inni gracze brali go na dystans. W meczu Lakers - Thunder zaatakował brutalnie łokciem Jamesa Hardena i został wykluczony na 7 spotkań. Przypominamy niechlubne, brutalne akcje, m.in. Artesta, z przeszłości ligi NBA.

 • ŁM 25-04-2012 14:12

  W finale Ligi Mistrzów 2008 John Terry poślizgnął się, nie strzelił karnego i Chelsea tylko smutno patrzyła, jak najcenniejsze klubowe trofeum w Europie jest odbierane przez Manchester United. We wtorek losy się trochę odwróciły i to największa gwiazda rywala Chelsea spudłowała ''jedenastkę'' dzięki czemu (przynajmniej częściowo) The Blues mogli po raz kolejny awansować do finału Champions League. Zaskakująco Messi ma dość słabą skuteczność w rzutach karnych - w karierze strzelił zaledwie 25 z 33.

 • ŁM 24-04-2012 09:05

  Wszyscy wiemy chyba, że życie piłkarskiego arbitra nie jest wcale łatwe. Przede wszystkim nie każdy dobrze wygląda w czerni, poza tym trzeba w ciągu 90 minut przebiec dystans nieco większy niż do zamykanego właśnie sklepu nocnego, a do tego jeszcze człowiek wychodzi z pracy, a tu wszyscy mają do niego pretensje, włącznie z klubowymi sprzątaczkami jednego z zespołów. Włoch Daniele Doveri gwiżdżący w weekend spotkanie Napoli - Novara pokazał jeszcze jedną mroczną stronę zawodu arbitra, uszkadzając sobie bark.

 • Łukasz Miszewski 23-04-2012 08:00

  Nie trzeba wyjeżdżać do klasztoru Shaolin, by zobaczyć ludzi, którzy wsadzają piętę tam, gdzie większość polskich napastników nie wsadziłaby głowy ani nawet samochodu sąsiada. Oto członkowie elitarnego Zakonu, zrzeszającego tylko tych, którzy potrafią strzelić bramkę z piętą znajdującą się ponad ich głową.

 • Przemysław Nosal 20-04-2012 14:51

  Żyjemy w czasach, w których większość ligowych meczów na szczycie kończy się wynikiem 0:0. Miło jest więc powspominać jak piękne gole padały w ostatniej dekadzie w ekstraklasowych meczach Legii Warszawa i Lecha Poznań. Można? Można. Wystarczy tylko chcieć.