Znajdź różnicę: Aktywność boiskowa Roberta Lewandowskiego z meczu z Bayernem - magiczny flamaster Jacka Gmocha

ŁM
12.04.2012 10:23
A A A
Znajdź różnicę: Aktywność boiskowa Roberta Lewandowskiego z meczu z Bayernem - flamaster Jacka Gmocha

Znajdź różnicę: Aktywność boiskowa Roberta Lewandowskiego z meczu z Bayernem - flamaster Jacka Gmocha (fot. Internet)

Wciąż żyjemy bramką Roberta Lewandowskiego, która dała Borussii zwycięstwo 1:0 w środowym meczu z Bayernem i wedle wszelkich znaków na niebie i na boisku mistrzostwo Niemiec jego drużynie. Dlatego udało nam się wygrzebać w czeluściach internetu analizę porównującą aktywność boiskową (sprinty, podania, strzały, udział w akcjach swojego zespołu) ''Lewego'' i Mario Gomeza w tym spotkaniu. A ta niebezpiecznie nam coś przypomina...

Aktywność boiskowa Roberta Lewandowskiego i Mario Gomeza w meczu Borussia Dortmund - Bayern Monachium 1:0

A teraz zobaczcie to

ŁM

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Komentarze (4)
Zaloguj się
 • Gość: jendker83

  Oceniono 9 razy 9

  Jak strasznie brak mi tych cudownych bredni, jakimi raczył nas Pan Trener :) Można było się pośmiać za wszystkie czasy w przerwie meczu, zwykle wypełnionej głupimi reklamami i smutnym gadaniem.
  Jeśli zaś idzie o tę grafikę, to coś ona chyba nie za prawdziwa. Bo gdzie niby jest sytuacja, po której padła bramka? Stał Lewy w piątce przy uderzeniu, a tu żadnego odzwierciedlenia na rysunku.
  Co do wczorajszego meczu, taka obserwacja ciut nie na temat: mecz elektryzujący całe niemal Niemcy, pełno emocji, do tego odwieczna rywalizacja obu zespołów, a na trybunach co? Kibice Bayernu i BVB obok siebie, żadnych stref buforowych, człowiek z szalikiem gości, a dookoła gospodarze - i nikt nikomu nie przeszkadza. A już szczególnie jeden obrazek mi utkwił w pamięci. Dwa dwu- albo trzyletnie chłopaki, jeden w koszulce BVB, drugi w koszulce Bayernu, siedzą na kolanach rodziców na sąsiadujących krzesełkach - i nikomu to nie przeszkadza! A u nas na meczu kadry jeden idiota pluje na kibica, który przyszedł dopingować swoją reprezentację...
  Owszem, tuż przed początkiem drugiej połowy poleciało trochę śmieci na bramkę Neuera z trybuny najzagorzalszych kibiców BVB, ale to było tyle. Sam Neuer śmiał się z tego.

 • alienisko

  Oceniono 1 raz 1

  Kryptoreklama :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX