Luiza Hryniewicz - kolejna polska sportsmenka w Playboyu

PM
01.02.2011
A A A

Fot. Bartłomiej Barczyk / Agencj

Była Anna Barańska w Playboyu, była Sylwia Gruchała w CKM, czas na kolejną polską sportsmenkę uważającą, że nie samym sportem człowiek żyje i preferującą brak ubrania nad ubranie. Jeśli jeszcze nie znacie, to poznajcie - oto Luiza Hryniewicz.

Luiza Hryniewicz w 2005 r. była mistrzynią Europy juniorek na 50 m stylem klasycznym, rok później zdobyła na juniorskich mistrzostwach Europy dwa brązowe medale. Nie zakwalifikowała się do kadry na igrzyska olimpijskie w Pekinie. To wystarczające usprawiedliwienie, żeby zająć się nią na łamach innego serwisu sportowego.

Hryniewicz jest kobietą renesansu - oprócz pływania (coraz rzadziej) i rozbierania się w magazynach dla panów, zajmuje się także pozowaniem w ubraniu oraz występami aktorskimi w teledyskach krajowych artystów. Swoją działalność coraz częściej uprawia pod ascetycznym pseudonimem scenicznym Lu.

Wypełniwszy już minimum przyzwoitości jeśli chodzi o informowanie na jej temat... Oto jej nagie zdjęcie:

(kliknij na zdjęcie, żeby powiększyć)

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że to dla nas ostatnia okazja do pisania o Luizie Hryniewicz. Wygląda bowiem na to, że pływaczka postanowiła zawiesić kostium kąpielowy na kołku, czy też, nie zakładać z powrotem kostiumu zawieszonego na potrzeby sesji. Jak stwierdziła, ''pływanie było fajne, ale praca modelki jest fajniejsza''.

Więcej całkowitej, jawnej i (ex)pływackiej nagości tutaj.

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX