Syryjska telewizja wierzy, że Barcelona pomagała tamtejszym rebeliantom

ŁM
20.03.2012 10:29
A A A
FC Barcelona

FC Barcelona (Fot. Felice Calabro' AP)

Jak? Grając w piłkę. Po prostu jej formacja pokazywała szlaki, którymi przemycana była broń dla rebeliantów. Tak, to się dopiero nazywa paranoja.

Trzy razy sprawdziliśmy, czy to nie głupi dowcip jednego z zachodnich zgniłych kapitalistycznych amerykańsko-szatańskich serwisów z zachodu. Ale nie, co dość dziwne, bo ta informacja wydaje się zbyt zabawna, by była prawdziwa i zbyt zczuba, by była rzeczywista.

Syryjska telewizja państwowa Al Dunya TV postanowiła w grudniu (co wypłynęło dopiero jakoś teraz) swoje podejrzenia udowodnić na materiale wideo z ostatniego ubiegłorocznego El Clasico. Zdaniem jej reporterów ustawienia graczy Barcelony pokazywały, w jaki sposób broń jest szmuglowana do rebeliantów. Piłkarze mieli reprezentować miasta Syrii, a krążąca piłka przemieszczanie się kontrabandy, służącej do walki z reżimem Baszara al-Assada. Niesamowite.Właśnie w rankingu najbardziej paranoicznych antyfanów Barcelony 13-letnich kibiców Realu zastąpili syryjscy oficjele. Trochę brak nam słów na to wszystko, więc postaramy się wyrazić bez słów, co o tym myślimy. Otóż myślimy to:                          .

ŁM

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

 • 2
Komentarze (8)
Zaloguj się
 • lolwaldek

  Oceniono 15 razy 13

  Haha, macie niezłe opóźnienie - świat śmieje się z tego od kilku dni, a dziś, kiedy o tym piszecie, wiadomo już że jest to żart izraelskiej TV.

 • tomy.lawson

  Oceniono 8 razy 6

  hahahha w syrii tez maja maciorewicza!!!

 • Gość: observer

  Oceniono 5 razy 5

  ja bym im odpowiedział "gmochem" - on zna wszystkie schematy i to nie tylko te od szmuglowania

 • mieetek

  0

  Nie chcecie chyba, żeby izraelska gazeta się przyznała, że to głupi żydowski dowcip.

 • 1prewitt

  Oceniono 6 razy -4

  Nie dość, że opisujecie to ze sporym opóźnieniem to w dodatku po tym jak okazało się, że to nieprawda i, że to wytwór jakiejś izraelskiej telewizji, nic takiego w Syrii nie nadano.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX