Niektóre media nadal mają portugalskiego i brazylijskiego Ronaldo za jednego człowieka

spiro
24.04.2012 11:06
A A A
Ronaldo

Ronaldo (fot. Internet)

Jeżeli pamiętacie wpadkę ESPN-u sprzed roku (powyższe zdjęcie), nie zdziwi was wpadka pewnego hinduskiego dziennika, według którego dla Ronaldo bramka w El Clasico na Camp Nou nie jest żadną nowością, gdyż robi to od kilkunastu lat, poza tym jest jakiś taki stary i gruby.

Gazeta "The Times of India" poinformowała swoich czytelników, że reprezentant Brazylii i Realu Madryt strzelił bramkę dla Królewskich i pomógł im wygrać z Barceloną. Stało się to 5 lat po odejściu Ronaldo ze Santiago Bernabeu i 50 kilogramów po odejściu od optymalnej wagi.

Hindusi mieli jednak prawo się pomylić, bo Ronaldo strzelał bramki w El Clasico wiele razy. W 1997 roku jego gol zadecydował o zwycięstwie Barcy, a w 2003 roku o zwycięstwie Realu. Cristiano ma jeszcze wiele do zrobienia w kwestii El Clasico, by jego imię było pozycjonowane powyżej Ronaldo Luisa Nazário de Limy.

 

Spiro


DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU


Komentarze (2)
Zaloguj się
  • Gość: keine dumme ziege

    Oceniono 1 raz -1

    a srina myslala ze sie nie wyda i nikt ja nie wyda.a narazila sie oj narazila k...

  • Gość: gosciu z gross ziethen

    Oceniono 1 raz -1

    srina im to zdradzila sprawdzajac u mnie kto to mogl byc co"strzelal" zamiast mnie w meczu,otrzymala zwrotke w postaci zapytania czyz nie tak.bo kazdy wie ze ronaldo z brazylii tez byl powiazany z...skad?z berlina od ralafa o.proste.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX