5 rzeczy, które zrobi Mario Balotelli, gdy zostanie ojcem

spiro
03.07.2012 11:33
A A A
Mario Balotelli, Raffaella Fico

Mario Balotelli, Raffaella Fico (fot. Internet)

Mario Balotelli ma mieć dziecko. Wiem, brzmi to trochę jak masło maślane, ale była dziewczyna napastnika, Raffaella Fico jest w ciąży i twierdzi, że ojcem dziecka, które przyjdzie na świat w lutym przyszłego roku, jest zawodnik Manchesteru City. Jestem pewien, że Mario, znany z niekonwencjonalnego podejścia do rzeczywistości, na wieść o swoim ojcostwie zareaguje niekonwencjonalnie.

1. Nie ucieszy się i wyrazi zdziwienie, gdy inni zarzucą mu ten brak entuzjazmu. Będzie przekonywał do swojej postawy opowiadając o listonoszu, który się nie cieszy, gdy uda mu się dostarczyć listy pod właściwy adres, dlatego i on swoją kopertę wypełnioną kodem genetycznym wysyłał bez szczególnego podniecenia, w zasadzie nie pamięta już tego. Dzień jak co dzień.

2. Założy koszulkę Why always me? To znaczy, ktoś założy mu tę koszulkę, bo sam nie będzie umiał.

3. Wjedzie swoim samochodem na teren kobiecego szpitala. Nie będzie to akurat nic ekstrawaganckiego, ale Mario nie będzie sobie zdawał sprawy z tego, że postąpił jak każdy inny ojciec w takiej sytuacji. Swoją decyzję będzie tłumaczył otwartą bramką i intrygującym kogutem na dachu jednej z karetek.

4. Zostanie wysłany przez matkę dziecka po pieluszki, a wróci z torem dla samochodzików, trampoliną i quadem. Gdy dziecko trochę podrośnie, Mario czasem wspaniałomyślnie będzie pozwalał brzdącowi pobawić się razem z ojcem samochodzikami na torze. Ale tylko czasem.

5. Z okazji urodzin dziecka odpali fajerwerki w pokoju pielęgniarek. Pożar zostanie opanowany tylko dzięki szybkiej interwencji straży pożarnej.

 

Spiro


DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Komentarze (3)
Zaloguj się
 • erkajot

  Oceniono 18 razy 8

  Mam wrażenie, że ździebko na siłę piszecie te artykuły o Mario i troszkę to widać, no przynajmniej ja widzę. Także zaapeluję byście pozwolili nam zaczekać aż Mario zrobi ponownie coś ciekawego (co nastąpi pewnie niedługo), zamiast po raz setny wyciągać dobrze znane każdemu historie. Obawiam się też, że wzorem pewnej znanej telewizji zaraz poprosicie o wypowiedź pierwszego trenera Mario Balotellego.

 • pytadokolan

  Oceniono 10 razy 0

  Trochę to zaczyna być nudne nie uważacie? Spiro? What's up dude?

 • sahar7

  Oceniono 6 razy -6

  To jest najgorzej działająca strona internetowa jaką w życiu widziałem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX