Nie chcemy ich w rozbieranych sesjach (choć chcielibyśmy je zobaczyć nago)

spiro
12.03.2010 10:00
A A A
Kasia Skowrońska - Dolata

Kasia Skowrońska - Dolata (Fot. Pawe3 Sowa / AG)

Ostatnio na łamach prasy skonfrontowano opinie dwóch pięknych siatkarek na temat nagich sesji zdjęciowych - Ania Barańska rozebrała się dla Playboya i przyznała, że to fajna, szalona przygoda. Kasia Skowrońska natomiast nie chce składać autografów na własnej pupie i upiera się, że żadne kolorowe czasopismo jej do takiej sesji nie namówi. Moje zdanie w tej kwestii jest ambiwalentne, ale skłaniam się do przyjęcia argumentów zawodniczki Scavolini Pesaro.

Redakcja Zczuba.pl należy do płci mniej pięknej, dlatego informację na temat rozbieranej sesji sportsmenki przyjmuje z dużym zainteresowaniem. Niestety, mnie te sesje praktycznie zawsze zawodzą. Oto obiekty westchnień, bohaterki wielu sportowych wzruszeń przedstawiają się jako fotoszopowe indywidua, w których nie dostrzegam znanych mi skądinąd sylwetek i twarzy. Jagny Marczułajtis z CKM-u bym nie poznał, Sylwia Gruchała w tym samym piśmie wyglądała, jak dziewczyna ze Słonecznego Patrolu, zupełnie anonimowa, przeciętna "super laska". Zdjęcia Ani Barańskiej w Playboyu też raczej nie sprawią, że dostrzegę w niej więcej piękna, niż do tej pory. Co dałaby mi sesja Skowrońskiej? Prawdopodobnie bilans zysków i stat byłby ujemny. Przekonuje mnie również argument, jaki przedstawiła Kasia odnosząc się do zdjęć koleżanki po fachu:

Wolę, żeby sobie panowie wyobrażali jak wygląda moja pupa nago, niż ją oglądali.


Pod spodem publikuję mini listę polskich sportsmenek, których nie wyobrażam sobie w rozbieranych sesjach, natomiast chciałbym nadal sobie wyobrażać, jak wyglądają bez sportowego ekwipunku. Każda z nich (podobnie jak Skowrońska) zapewne jest w kręgu zainteresowań czasopism dla panów, zatem dziewczyny, niech Bóg ma was w swojej opiece.

Marta Domachowska - dwa piękne argumenty, których nie zawahałoby się użyć żadne pismo dla panów. A i grafik miałby mniej pracy bazując na takim materiale.

 

Anna Szafraniec - jedna z dwóch pięknych córek dwóch pedałów. Bardzo ładnie wygląda z rowerem i niech z jego asysty nie rezygnuje za żadne skarby.

 

Agata Korc - karierę przed obiektywem wróżyło jej kiedyś PoBandzie.pl. Oby ta kariera  naszej pływaczki nie poszła torem, o którym mowa powyżej.

 

Agnieszka Bednarek - trzecia piękna siatkarka, do której mogą zapukać ludzie z Playboya, CKM-u etc. Oby była równie pruderyjna, jak Skowrońska.

 

Maja Włoszczowska - byłby to po prostu koniec świata, bo jej wdzięk i urok opiera się przede wszystkim na niewinności. Nagość w tym przypadku z niewinnością nie koresponduje - nogi się pode mną ugięły, gdy taka perspektywa pojawiła się na horyzoncie. Maju, miej się na baczności. Ci wszyscy ludzie kochają cię w rowerowym wdzianku.

 

 

Spiro

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • Gość: npkggovgx

    0

    nCRWtk <a href="http://pfkympmtvbbl.com/">pfkympmtvbbl</a>, \[url=http://cezdfvrsattz.com/]cezdfvrsattz[/url], [link=http://jwgnscnwzmxb.com/]jwgnscnwzmxb[/link], http://ysuxnpyfagqu.com/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX