FC Barcelona - AS Roma, czyli Liga Mistrzów Z Czuba i na żywo

FC Barcelona

6 1
  • na żywo
  • KONIEC

18 strzałów na bramkę, 12 celnych, 66 proc. posiadania piłki - statystyki Barcelony miażdżące dla Romy. Zresztą, co tu dużo mówić, skoro jednym z najlepszych graczy "giallorossich" był Wojciech Szczęsny... Roma nie istniała, Roma tylko podziwiała to, co robiła Barcelona. Jeśli duet Neymar-Suarez dźwigał na swoich barkach ciężar gry Barcy pod nieobecność Messiego, to wraz z powrotem Argentyńczyka do gry ten ciężar stał się lekki jak piórko. Barcelona zmiotła rywala w LM i zapewniła sobie awans do 1/8 finału. Ekipę Szczęśnego czeka bój w ostatniej kolejce o zapewnienie sobie drugiego miejsca w grupie. A my dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne. Już jutro ciąg dalszy emocji z Ligą Mistrzów.

• 4
    • 1
    • 1
  • 90. min. + 1

Koniec spotkania!

Messi vs Szczęsny 2:0

Barcelona vs Roma 6:1

• 2
    • 1
    • 1

Wrzutka w pole karne Barcelony, obrońcy gospodarzy tym razem w roli statystów, a Edin Dżeko głową pakuje piłkę do siatki. Szacunek za walkę do końca!

• 1
    • 4
  • GOOOOOOL

90. min. + 1

Sędzia lituje się nad Romą i dolicza tylko jedną minutę. Piłkarze Barcelony litują się nad Romą i pozwalają jej strzelić honorowego gola. DŻEKO!!!!

• 3
    • 2
  • 89. min.

Neymar znów blisko, ale znów się nie udało. Brazylijczyk dostał piłkę w pole karne, miał przed sobą bramkarza i spokojnie przymierzał się do strzału. Kątem oka na pewno widział nadbiegającego obrońcę Romy, ale pewnie myślał, że zdąży ze strzałem. Nie zdążył - Manolas wybił mu piłkę spod nóg wślizgiem.

• 1
  • 87. min.

UPDATE: Neymar ciągle szuka. Nie znajduje, bo jest na spalonym. Zresztą inni starają się mu pomóc znaleźć - najpierw prostopadła piłka od Messiego, ale szybszy jest Maicon, potem od Alvesa - ale tym razem Brazylijczyka ubiegł Szczęsny.

• 2
    • 1
  • 84. min.

Swojej bramki szuka Neymar. Brazylijczyk dostał piłkę przed polem karnym Romy, próbuje akcji indywidualnej, ale przeszkodził mu Iturbe. Po chwili faulowany był Alves.

• 1
    • 1
  • 82. min.

Pudło!!! Najstarsi górale wiedzą, kiedy przyjdzie zima i to, że karnego nie powinien strzelać sam poszkodowany. Neymar nie jest najstarszym góralem, Dżeko też nie - uderzenie Bośniaka broni Ter Stegen!

• 2
    • 2
  • 82. min.

Rzut karny dla Romy! Dżeko dostał piłkę w polu karnym, puścił ją obok Vermaelena i ruszył na Belga, który nie zdążył usunąć się z drogi. Faul! Dżeko będzie strzelał.

• 2
    • 1
  • 80. min.

Barcelona się nie zatrzymuje i nadal naciera. Znów znakomite podanie w pole karne do Messiego, Argentyńczyk ma przed sobą tylko Szczęsnego, ale Polak zdołał go zatrzymać.

• 2
    • 1
  • 77. min.

Sam poszkodowany wykonywał jedenastkę, ale Szczęsny wyczuł strzał Neymara! Do odbitej przez Polaka piłki pierwszy dopadł jednak Adriano i strzelił szóstego gola dla Barcelony.

• 1
  • GOOOOOOL

77. min.

GOOOOOOOOOLLLLLL!!!! ADRIANOOOOO

• 4
    • 2
    • 2
  • 77. min.

Teraz w polu karnym pada Neymar! I tym razem sędzia dyktuje rzut karny!

• 4
    • 1
    • 4
  • 75. min.

Ucan wchodzi za Pjanicia.

• 73. min.

Suarez teraz pada w polu karnym Romy. Domaga się karnego, ale sędzia pozostaje niewzruszony. I dobrze, bo to była symulka w wykonaniu Urugwajczyka.

• 2
    • 1
  • 71. min.

Barcelona trochę sennie, nawet Messi jakby się zdrzemnął... WTEM! Messi błyskawicznie i delikatnie odegrał do Neymara, ten jeszcze szybciej do Suareza, Suarez po trójkącie z powrotem do Neymara, Brazylijczyk zakręconym strzałem posyła piłkę tuż obok słupka bramki Szczęsnego. Kosmos proszę Państwa, kosmos!

• 3
    • 2
  • 69. min.

Znów akcja Iturbe. Dośrodkowanie w pole karne do Dzeko, ten główkuje, ale przy okazji fauluje obrońcę Barcy. Szybka odpowiedź Barcy, Neymar ograł obrońcę na skrzydle, wpadł w pole karne i podał wzdłuż bramki, ale za plecy kolegów.

• 1
  • 67. min.

Rzut wolny dla Romy, ale Pjanić dziś mógłby grać na Camp Nou do północy, a i tak nie trafiłby w bramkę. W odpowiedzi Neymar złapany na spalonym. Czyli coś się Romie jednak udało...