Juventus - Manchester City, czyli Liga Mistrzów Z Czuba i na żywo

Juventus

1 0
  • na żywo
  • KONIEC

O ile pierwsza połowa była ładna i obiecywała ciekawostki, o tyle druga była brzydsza i nudniejsza - City się starało, ale nie wystarało, Juventus miał swoje okazje (ba, liczne, ba Morata trochę frajer), ale wyniku nie podwyższył. Wykonał jednak plan i awansował po wygranej 1:0. Jak włosko.

Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

• 2
    • 1
  • 90. min. + 4

Koniec meczu.

• 1
  • 90. min. + 2

Ajjj, City nie traci nadziei, jeszcze chce, i przypuszcza dwa szybki ataki na bramkę Buffona, jednego nie potrafi wykończyć, więc przeradza go w drugi (taktyczne wycofanie), drugi przerywa Marchisio.

• 90. min. + 1

Goście kopią piłkę dookoła pola karnego Juve, ale jak wkopać ją do środka - pojęcia nie mają. I coraz bardziej krępuje im to ruchy.

• 89. min.

Niebezpieczny faul Delpha na Lichsteinerze, szybki rzut wolny dla Juve, już po wszystkim, już w akcji City, Otamendi strzela z daleka i wysoko ponad bramką.

• 87. min.

Cuadrado dotyka piłki ręką. Rywale czują się dotknięci. Piłkarze zaczynają się dotykać. Coraz mocniej. Sędzia w końcu ich opanowuje.

• 1
  • 84. min.

Trochę miotania się w te i wewte, w końcu Evra blokuje De Bruyne, ten wykonuje rzut rożny, a Juve wybija piłkę i leci za akcją na bramkę Harta.

• 1
    • 1
  • 83. min.

Cuadrado kopie i kopie, ale jego kopnięcia są blokowane. W końcu musi się poddać i wycofać z pola karnego gości.

• 82. min.

Dybala schodzi, wchodzi Juan Cuadrado i jest to trzecia i ostatnia zmiana w Juventusie.

• 81. min.

Ostatnia zmiana w Manchesterze. Jakiś uraz Harta, prędko zastępuje go Caballero.

• 2
  • 80. min.

Ach! Cóż za festiwal nie-goli! Tym razem świetnie Pogba skrzydłęm, wciąż ufając Moracie podaje mu, ale ten znów nie trafia do bramki!

• 1
  • 80. min.

De Bruyne znakomicie podaje wzdłuż linii bramkowej po wygraniu pojedynku biegowego, Sterling nabiega na piłkę i... uderza piętą? Fatalny kiks, piłka nawet nie leci w bramkę.

• 79. min.

Wspaniała, samodzielna kontra Moraty, który wbiega w pole karne, może wszystko, ale strzela niezdarnie, a Hart broni bez większego wysiłku.

• 78. min.

Druga zmiana w Juve. Alex Sandro zastąpiony Evrą, dla którego to setny mecz w Lidze Mistrzów. Więcej występów w LM wśród Francuzów ma tylko Thierry Henry.

• 76. min.

Rzut rożny dla City - po raz kolejny De Bruyne, tym razem na krótszy słupek, Pogba wychodzi z kontrą, ale zostaje ona zduszona w zarodku. City zdusiwszy kontrę nie bardzo wie, co robi z piłką, więc trochę gra w dziada.

• 2
  • 74. min.

Intrygujące wrzutki Włochów. Zawodnicy Juve zagrywają tak, jakby liczyli, że zanim piłka dotrze w pole karne, obrońcy rozpłyną się w powietrzu. Koncept ciekawy, ale na razie wszystkie warunki planu nie zostały spełnione.

• 72. min.

Rzut wolny dla Juve, rozegrany metodą boczną, Toure zabiera piłkę Sturaro, ale sam zostaje obrabowany przez Moratę. Navas fauluje Sandro, więc kolejny rzut wolny dla Juventusu, Dybala wrzuca lekko za mur, Clichy przejmuje piłkę, ale tylko na chwilę.

• 69. min.

Sagna skosił Dybalę. W efekcie, żółtą kartkę dostali Sagna (skoszenie) i Jesus Navas (rzucenie piłką ze złości).

• 1
  • 68. min.

Świetna piłka od De Bruyne do Aguero i będzie rzut rożny. W narożniku oczywiście De Bruyne, Delph usiłuje strzelać, ale jest zablokowane przez liczne nogi piłkarzy Juventusu, a trener Pellegrini robi kolejną zmianę - schodzi Aguero, wchodzi Sterling.

• 1
  • 66. min.

Ten moment, w którym Juventus zdaje sobie sprawę z tego, że prowadzi i jest włoską drużyną, a rywale nie mają pojęcia, jak się temu przeciwstawić.