VfL Wolfsburg - Manchester United, czyli Liga Mistrzów Z Czuba i na żywo

VfL Wolfsburg

3 2
  • na żywo
  • KONIEC

Uffff.... Było ostro. Wet za wet, bramka za bramkę, ale to Wolfsburgowi zależało jednak bardziej na dokonaniu historycznego wyczynu, niż Manchesterowi na udowodnienie, że z tym ligomistrzowym kryzysem to nieprawda. I choć to goście zaczęli strzelanie gospodarze odpowiedzieli błyskawicznie, a potem jeszcze błyskawiczniej zdławili nadzieje United po remisie na 2:2. Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

• 2
    • 1
    • 2
  • 90. min. + 3

Ostatni gwizdek sędziego. Wolfsburg pokonał Manchester 3:2!

• 7
    • 1
    • 1
  • 90. min. + 2

Kartka dla Vareli, rzut wolny dla Wolfsburga, jest blisko, jest niebezpiecznie, ale Wolfsburg gra chyba bardziej na utrzymanie, niż na podwyższenie wyniku. Jeszcze króciutki róg, jeszcze jakieś pykanie w oczekiwaniu na końcowy gwizdek...

• 2
  • 90. min.

Sędzia doliczyłtrzy minuty do regulaminowego czasu gry. United w opałach, bo gracze PSV wygrali swój mecz. W takim wypadku piłkarze Manchesteru potrzebują wygranej z Wolfsburgiem by pozostać w rozgrywkach.

• 4
    • 1
  • 88. min.

Nieeeeemagooolaaaa! Szalona końcówka, najpierw kombinacyjna akcja, próbował Depay, potem jeszcze Blind, ale zabrakło centymetrów i jeszcze rzut rożny i jeszcze zablokowany strzał Powella!

• 1
    • 2
  • 87. min.

Dośrodkowanie w pole karne Wolfsburga, ale tam gracze United bez szans bo w powietrzu króluje Naldo. Po chwili jeszcze strzał Depaya, ale bardzo wysoko nad bramką.

• 1
  • 85. min.

Caligiuri za Draxlera i jest to ostatnia zmiana w Wolfsburgu.

• 3
  • 84. min.

Co za emocje! Dośrodkowanie z narożnika boiska. Naldo uciekł Carrickowi i strzałem głową skierował piłkę do bramki!

• GOOOOOOL

84. min.

3:2! Naldo!

• 1
    • 3
    • 1
  • 81. min.

Niesamowity samobój Guilavoguiego, przepiękny wyskok, idealna główka w światło bramki... a wszystko po dośrodkowaniu Fellainiego.

• GOOOOOOL

81. min.

2:2! Guilavogui (samobój)

• 2
    • 1
  • 81. min.

Znów piłka na prawą stronę do Depaya. Ten urywa się rywalom i wpada w pole karne. Strzela na bliższy słupek, ale bramkarz Wolfsburga broni.

• 1
  • 79. min.

Zmiana w drużynie Wolfsburga - na boisku pojawia się... Miroslav Timm Klose (dzień dobry), schodzi z niego zaś Vieirinha.

• 76. min.

Kolejny rzut wolny dla United, znów dopieszcza ustawienie Depay, ale dośrodkowuje Lingard - prosto w ręce Benaglio. A PSV już remisuje, więc w tym układzie United odpada.

• 2
    • 1
    • 1
  • 73. min.

Rzut wolny dla United, długie ceregiele, Carrick szarogęsi się w murze, w końcu Depay strzela.... i nie ma gola! Ależ niewiele brakowało! Centymetry! Depay wykrzywia twarz w grymasie frustracji i rozczarowania, a gra toczy się dalej.

• 72. min.

Martial pada na linii pola karnego. Sędzia gwiżdże, ale mamy tylko rzut wolny. Żółtą kartką zostaje ukarany Naldo.

• 2
    • 1
  • 70. min.

Podwójna zmiana w United:

Powell za Matę i Carrick za Schweinsteigera.

• 1
  • 69. min.

Dwie okazje zmarnowali piłkarze Wolfsburga. najpierw z dystansu strzelał Arnold, ale obronił De Gea. Po rzucie rożnym z woleja uderzył Kruse, ale minimalnie obok bramki.