AS Roma - BATE Borysów, czyli Liga Mistrzów Z Czuba i na żywo

Roma

0 0
  • na żywo
  • KONIEC

Gracze Romy awansowali do 1/8 finału Ligi Mistrzów, ale - sądząc po minach - jeszcze o tym nie wiedzą. Za moment ktoś im powie, że Bayer zremisował z Barceloną, co oznacza, że Włosi zajęli drugie miejsce w tabeli i razem z mistrzem Hiszpanii wrócą tu na wiosnę. Niemcy też wrócą, ale do Ligi Europy. BATE wróci tylko w pamięci swoich fanów. Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na wiosnę!

• 1
    • 2
    • 1
  • 90. min. + 3

Koniec spotkania. Roma - BATE 0:0.

• 1
    • 1
    • 2

Florenzi próbował jeszcze strzału z dystansu, ale znów niecelnie. Chwilę później nieudana próba strzału Nainggolana i Salaha.

• 1
    • 2
    • 2
  • 90. min. + 1

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 2
  • 89. min.

Szybki kontratak BATE. Mocno bita piłka z lewej flanki w pole karne Romy. Szczęsny został w bramce i dobrze bo napastnik BATE nie zdołał oddać strzału. Zabrakło kilku centymetrów.

• 1
  • 87. min.

To jest chyba ten moment, w którym Włosi muszą dać za wygraną swojej naturze i rzucić się do obrony. I nawet się na to zgadzają. Tyle że przeciwnicy kompletnie nie wiedzą, od której strony się za nich zabrać.

• 1
  • 85. min.

Pjanić długo ustawiał sobie piłkę do tego rzutu wolnego. Wreszcie mocno dośrodkował na bliższy słupek. Do główki doszedł Manolas, ale uderzył niecelnie.

• 1
    • 1
  • 83. min.

Kolejna zmiana w Romie. Salih Ucan za Falque.

• 1
    • 2
    • 1
  • 81. min.

Kolejna akcja Romy zakończona strzałem zza pola karnego. Falque uderzył w światło bramki, ale bramkarz BATE obronił to bez najmniejszego problemu.

• 1
  • 79. min.

Ostatnia zmiana w BATE. Karnicki za Nikolicia.

• 1
    • 3
    • 2
  • 78. min.

Zakotłowało się pod bramką Romy. Najpierw strzał Stasiewicz obronił Szczęsny, a dobitkę zablokował gracz BATE, który wyręczył Polaka.

• 4
    • 2
  • 77. min.

Gramy, leżymy, takie tam.

• 1
    • 4
  • 75. min.

Z akcją Romy popędził Salah, który przebiegł kilkadziesiąt metrów, a rywale nie potrafili go zatrzymać. Wreszcie piłkę od niego dostał Dzeko, który błyskawicznie strzela na bramkę BATE, ale znów broni Czernik.

• 1
  • 73. min.

Bramkarz gości minął się z piłką, zastąpić go musiał Milunović. Był trochę spanikowany i kopnął nieco koślawo, ale skutecznie zablokował i wybił strzał rywala.

• 2
    • 2
    • 2
  • 71. min.

Roma klepie sobie piłkę przed polem karnym rywali. Wreszcie sprawy w swoje ręce bierze Florenzi, którzy zdecydował się na strzał. Uderzył celnie, ale bramkarza nie zaskoczył.

• 1
    • 1
    • 2
  • 69. min.

Wreszcie doczekaliśmy się powtórki. Faktycznie, gracz z Borysowa mógł strzelić lepiej, ale Szczęsny rzucił się instynktownie, naprawdę fenomenalnie!

• 2
    • 1
  • 67. min.

Szczęsny! BATE powinno prowadzić 1:0, ale Polak fenomenalnie obronił... albo to Hardziajczuk tak fatalnie uderzył. Białorusin dostał znakomite podanie wzdłuż linii bramkowej i pozostało mu dostawić stopę, znajdując się dwa metry od bramki. Szczęsny obronił jednak strzał!

• 3
    • 3
    • 4
  • 66. min.

Roma próbuje przedrzeć się prawą stroną boiska i wszystko wygląda dobrze, aż do pola karnego rywali. Dośrodkowanie w pole karne przecinają obrońcy BATE.

• 1
    • 3
    • 1
  • 64. min.

Relacjonujemy jedyne ze spotkań Ligi Mistrzów, w którym nie padła żadna bramka. I w ogóle nas to nie dziwi. Można nawet powiedzieć, że jesteśmy już zahartowani.