Polska - Norwegia, czyli mistrzostwa Europy w piłce ręcznej Z Czuba i na żywo

• na żywo

Tauron Arena

Norwegia

• KONIEC

Niestety, mimo zaciętej walki przegrywamy z Norwegami dwoma bramkami, co oznacza, ze będziemy musieli wygrać z Chorwacją, a w grupie spadamy na trzecią pozycję. Następny mecz - w poniedziałek.

• 14
    • 23
    • 19
  • 60. min.

28:30

W ostatniej akcji meczu Szmal zatrzymał Sagosena! Polakom jednak zabraknie czasu na przeprowadzenie choćby ostatniej akcji. SYRENA! Koniec. Pierwsza porażka Polaków stała się faktem.

• 10
    • 21
    • 11
  • 60. min.

Trener Norwegii prosi jeszcze o czas - czyżby się obawiał powtórki z Siódmaka?

• 5
    • 4
    • 9
  • 59. min.

28:30

Polacy postawili wszystko na jedną kartę, gramy bez bramkarza! Ta zmiana nam jednak nic nie dała, ponieważ Jurecki fatalnie spudłował. To już chyba koniec marzeń Polaków o końcowym triumfie

• 3
    • 5
    • 6
  • 59. min.

28:30. Szyba! Świetny rzut za kołnierz bramkarza, zostało półtorej minuty i piłka dla Norwegów - broni Szmal, ale sędzia dyktuje rzut karny - Tonnesen niestety trafia...

• 3
    • 10
    • 2
  • 57. min.

27:29

GOOL! Piękna akcja duetu Bielecki-Jurecki, zakończona przez tego drugiego. Nie cieszyliśmy się jednak długo z tej bramki, ponieważ Tonnesen wjechał w naszą obronę jak w masło i oszukał bezradnego Szmala.

• 2
    • 3
    • 3
  • 53. min.

26:28. Bielecki raz jeszcze! Tak, tego potrzebujemy! Robi ise goraco,, Norwegowie rzucają się pod naszą bramkę i rzucają celnie (Sagosen), cićgle przegrywamy dwoma bramkami.

• 7
    • 4
    • 3
  • 55. min.

25:27

Bjornsen w sytuacji sam na sam ze Szmalem trafił w słupek! Norweg oddając rzut nabawił się kontuzji kostki, ale wygląda na to, że chyba będzie w stanie kontynuować grę. Po chwili Polacy zdobywają bramkę, na listę strzelców wpisał się Bielecki, który popisał się "petardą" z dystansu!

• 7
    • 2
  • 53. min.

24:27

Fatalna strata Polaków. Szkolny błąd Daszka. Norwegowi kolejny raz bezlitośnie kontrują. Trener Polaków ma dość takiego obrazu gry i prosi o czas.

• 2
    • 7
    • 5
  • 53. min.

24:26. Jurecki! Ciagle jesteśmy jednak bramkę do tyłu. Już znowu dwie - Jondal trafia celnie ze skrzydła, a sytuacji nie poprawia Bielecki swoim nieudanym rzutem bronionym przez norweskiego bramkarza.

• 1
    • 6
    • 3
  • 50. min.

24:25

Wszystko wskazuje na to, że znowu będziemy świadkami nerwowej końcówki! Bielecki wykorzystał błąd rywali i rzucił z koła, ale na odpowiedź Norwegów nie trzeba było długo czekać...Tonnesen zdobył swoją czwartą bramkę!

• 3
    • 3
  • 50. min.

23:24. I jeszcze jeden wywalczony, wydarty, niepiekny, ale jakże ważny gol Szyby! Norwegowie rzucili się do wetowania tej straty, długo się męczą, w końcu błąd podwójnego odbicia, Polacy idą (dosłownie, idą) pod bramkę Norwegów, długo sobie podają i bum! Bielecki! Bramka kontaktowa!

• 9
    • 3
    • 3
  • 46. min.

21:23

Ładna akcja Norwegów zostaje powstrzymana przez Szmala! Doświadczony golkiper kolejny raz ratuje nasz zespół z opresji, a zarazem wznowił kontratak. Teraz pewnie żałuje, że podał do Jureckiego, bo "Dzidziuś" potwornie spartaczył dogodną okazję.

• 4
    • 5
    • 6
  • 47. min.

21:23. Szyba! Szyba zdejmuje pajęczynę z okna norweskiej bramki (nie mogliśmy nie powtórzyć tego szklarskiego porównania), śliczny rzut, niestety zaraz potem Bielecki idzie na ławkę kar.

• 4
    • 6
    • 3
  • 44. min.

20:23

Sędziowie mogli odgwizdać faul w ataku, ale na złość Polakom przyznają karnego naszym rywalom. Hansen rzuca i.. Szmal! W końcu przebudził się doświadczony golkiper! Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki... Selekcjoner Biało-Czerwonych od razu reaguje i prosi o czas.

• 3
    • 5
    • 1
  • 43. min.

20:23. Syprzak dostaje idealną piłkę od Bieleckiego, wszystko przygotowane jak na talerzu, ale Syprzak nie trafia. Norwegowie w ataku, strasznie długa akcja, Jondall zatrzymany i powalony na parkiet, bedzie rzut wolny dla Norwegów, a potem - karny. Ech!

• 2
    • 6
    • 6
  • 42. min.

20:22

Hansen show! Norweg skutecznie wykończył dwie składne zespołowe akcje! Sławomir Szmal nie miał nic do powiedzenia. Norweg zasygnalizował rzut w prawy róg, a posłał piłkę w lewy. .

• 4
    • 4
    • 6
  • 43. min.

20:21. Ajjj, słupek Lijewskiego, kontra Norwegów, obrona Szmala (brawo!) i już szybciutko biegniemy z powrotem pod bramkę Norwegów, ale Norwegowie też tam biegną, Lijewski faulowany, Gliński do Bieleckiego, ten fantastycznie z dystansu i gol!

• 7
    • 4
    • 1
  • 40. min.

19:21

Szczęście w nieszczęściu. Na początku Polacy stracili piłkę, ale świetny powrót zaliczył Lijewski. Później w niesamowitych okolicznościach piłke uratował Jurecki. Przed chwilą zdobył piękną bramkę, a teraz pokazał co to znaczy poświęcenie. Dobra gra w defensywie to jedno, ale co z naszą skutecznością w ataku...

• 1
    • 2
    • 2
  • 40. min.

19:21. Bie-le-cki! Trafia z karnego wywalczonego przez Jureckiego. Już tylko dwie bramki straty! A potem fantastyczna obrona Szmala, Wiśniewski beignie z kontrą, ale kontra zamienia się w atak pozycyjny, niestety Jurecki nie trafia.