PSG - Chelsea, czyli 1/8 finału Ligi Mistrzów Z Czuba i na żywo

Paris Saint-Germain

2 1
  • na żywo
  • KONIEC

PSG zasłużenie wygrało pierwsze starcie dwumeczu z Chelsea, ale na wyjeździe wszystko może się zdarzyć. Pewnie dlatego Zlatan Ibrahimović był tak zły na siebie, gdy w końcówce meczu nie wykorzystał dogodnej okazji. Mimo wszystko, tysiąc słów na temat wtorkowego spotkania prezentuje się tak:

Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne. Liga Mistrzów powróci w środę o stałej porze!

• 2
  • 90. min. + 3

Koniec meczu.

• 1
  • 90. min. + 2

Ajjj! Pedro! Strzelaj! Nie ma! Trapp! Ach ten Trapp, czujny zwarty i gotowy, znów się rzucił smukłym, szczupaczym ruchem!

• 1
    • 1
  • 90. min.

Ibrahimović dostaje dobrą piłkę, ale bramkarz uprzedza go o sekundę albo i ułamek. Sędzia dolicza dwie minuty.

• 1
  • 88. min.

Willian może zagrać do Costy, ale uznaje, że to za łatwe, Chelsea ma swoje pięć minut, ale nie bardzo ma pomysł, co z nimi zrobić.

• 87. min.

Diego Costa przewraca się tak sugestywnie, żeby w niepewnej sytuacji sędzia nie miał wątpliwości co do rzutu wolnego. Zbędny wysiłek - Willian wrzuca prosto w ręce Trappa.

• 1
  • 85. min.

No pięknie sobie teraz Pastore z Marquinhosem zagrali, tylko, że ten ostatni źle strzelił. Di Maria jeszcze walczy, znów Marquinhos, potem Thiago Silva, któremu trochę nie wyszło.

• 1
  • 83. min.

Gracze PSG nie pozostawiają wątpliwości - aktualny wynik jest OK. Francuzi grają teraz bardzo spokojnie, rywale zrobili się za to bardzo agresywni.

• 81. min.

Willian fauluje Verattiego, który zaraz potem schodzi z boiska, zastąpiony przez Rabiota, schodzi też Matuidi, zastąpiony przez Pastore.

• 78. min.

Di Maria cudownie wrzuca piłkę w pole karne nad obrońcami Chelsea, a Cavani doskakuje do poprzeczki ustawionej przez Argentyńczyka, znakomicie startuje do piłki i z bardzo ostrego kąta trafia obok wychodzącego z bramki golkipera!

• 1
    • 1
  • GOOOOOOL

78. min.

2:1! Cavani!

• 7
    • 1
    • 2
  • 76. min.

No i ledwo wszedł, już wywalczył rzut wolny, kto, no Cavani, po faulu na Fabregasie, ale to juz historia, bo bardzo gorźnie urwał się samotnie Oscar, leciał prosto na bramkę naciskany przez dwóch obrońców Chelsea, którzy zatrzymywali go ryzykownie, acz skutecznie.

• 1
  • 73. min.

Mamy też pierwszą zmianę w PSG. Cavani zastępuje Lucasa.

• 71. min.

Zmiana w drużynie Chelsea: schodzi Hazard wchodzi Oscar.

• 1
  • 71. min.

Lucas skosił pędzącego skrzydłem Babę Rahmana i dostał żółtą kartkę. Przy okazji, odłożony kartonik zobaczył także David Luiz.

• 69. min.

Fabregas stęsknił się za Davidem Luizem, ale sędzia odgwizduje faul. Zlatan popisuje się sztuczką, a Azpilicueta wybija piłkę na aut.

• 1
  • 67. min.

Gospodarze nabijają sobie statystykę rzutów rożnych, ale nic poza szacunkiem Antoniego Piechniczka z tego nie wynika. Tymczasem, Pedro wchodzi z kopa w Verrattiego i słusznie ogląda żółtą kartkę. A potem Di Maria bardzo słusznie uderza z wolnego - Courtois wykonuje śliczną paradę i wybija do boku.

• 65. min.

I znów! Di Maria - Ibrahimović - Matuidi - zablokowany. Ale zerwała się wrzawa i na tej wrzawie PSG nie ustaje, choć Zlatan przyłapany na spalonym.

• 63. min.

Bardzo głębokie dośrodkowanie Verrattiego, Maxwell zostaje jednak w ostatniej chwili odcięty od dostępu do piłki. Ze swoją akcją rusza Willian, ale Brazylijczyk przeprowadza atak w poprzek, zamiast wzdłuż boiska.

• 61. min.

No bramka już zdecydowanie wisi w powietrzu, powietrze pachnie bramką, widmo bramki krazy nad Europą, tak uporczywie atakuje to PSG - teraz korner, po kornerze wycofanie taktyczne, Di Maria czeka na Maxwella, podaje do Ibrahimovicia, Lucas uderza płasko i mocno - broni Courtois.