Juventus Turyn kontra Bayern Monachium, czyli Liga Mistrzów Z Czuba i na żywo

2 2
  • na żywo
  • KONIEC MECZU

KONIEC

Za nami pierwsze spotkanie 1/8 Ligi Mistrzów. W pierwszej połowie Juve zostało kompletnie zdominowane przez Bawarczyków. Na domiar złego dla Włochów, już na początku drugiej połowy bramkę zdobył Robben. Gol nieoczekiwanie ożywił mistrzów Włoch, Stara Dama zdołała nawet wyrównać. Mimo wszystko to wciąż Bayern jest zdecydowanym faworytem przed rewanżem. Piłkarsko wyglądali lepiej, a i dwie bramki na wyjeździe robią swoje. Juventus pokazał, że potrafi, ale awansować będzie mu niezwykle trudno.

90. min. + 3

Koniec spotkania! Juventus - Bayern 2:2.

• 90. min. + 3

Długo rozgrywali swój atak piłkarze Bayernu, ale już się chyba specjalnie nie spieszyli. Piłka w pole karne, ale Lewandowski jej nie sięgnął.

• 90. min. + 1

Groźny stały fragment gry Juventusu. Piłka została wybita przez Benatię przed pole karne, a tam już czyhał Bonucci. Włoch ładnie uderzył piłkę z pierwszej piłki, ale Neuer pewnie wyłapał ten strzał.

• 90. min.

Vidal ukarany żółtą kartką.

• 89. min.

Świetna indywidualna akcja Ribery`ego. Francuz zagrał wzdłuż pola karnego, ale Lewandowski nie zdążył zamknąć tej akcji. Bayern wznowi grę od rzutu rożnego.

• 88. min.

Robben w łatwy sposób ograł na prawej flance Evrę. Później Holender próbował zagrać wzdłuż pola karnego do Lewandowskiego, ale jego podanie przecięli obrońcy Juve.

• 86. min.

Bayern zamknął teraz Juventus w polu karnym. Benatia usiłował dośrodkować w pole karne, ale słowo "usiłował" było tutaj kluczowe...

• 84. min.

Ribery wchodzi za Costę.

• 83. min.

Rzadki obrazek - Robben cofnął się pod własne pole karne i zaczął bronić. To pokazuje jak rozkręcił się Juventus. Stara Dama była bliska bramki, Pogba uderzał głową, ale niecelnie,

• 81. min.

Pogba popisał się ładnym dryblingiem na własnej połowie boiska dzięki czemu miał dużo miejsca i czasu na rozegranie piłki. Próbował prostopadłego podania do Moraty, ale we wszystko wmieszali się defensorzy Bayernu.

• 80. min.

Morata gra bardzo ambitnie, ale teraz przesadził. Hiszpan spóźnił się ze wślizgiem i staranował Robbena. Arbiter słusznie pokazał mu żółtą kartkę!

• 78. min.

Rzut wolny dla Bayernu. Duża odległość od bramki. Wrzutka w pole karne, Lewandowski uderza piłkę głową, ale nad bramką.

• 76. min.

Morata zagrał wzdłuż pola karnego, a na pełnej szybkości w pole karne wbiegł Sturaro i huknął z pierwsze piłki tak, że Neuer nie miał żadnych szans. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki.

• GOOOOOOL

76. min.

2:2! Sturaro!

• 76. min.

Pierwsza okazja Moraty. uderzył zza pola karnego, ale Neuer obronił bez problemów.

• 75. min.

Schodzi Dybala, wchodzi Morata. Argentyńczyk nie grał wielkich zawodów, ale bramkę strzelił.