Dynamo Kijów - Manchester City, czyli 1/8 finału Ligi Mistrzów Z Czuba i na żywo

24.02.2016, godzina 20:45

Dynamo Kijów

1 3
  • na żywo
  • KONIEC

Dynamo Kijów przegrało z Manchesterem City 1:3 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Do przerwy było 0:2 po trafieniach Aguero i Silvy. Po przerwie na 1:2 trafił Bujalski, ale w końcówce spotkania prowadzenie City podwyższył Toure. Dzięki wyjazdowemu zwycięstwu piłkarze z Anglii są w bardzo komfortowej sytuacji i rewanż wydaje się już tylko formalnością. Do 45. minuty w barwach Dynama grał Łukasz Tedorczyk. Polak był aktywny, dwukrotnie próbował strzału zza pola karnego, ale żaden z nich nie zmusił Harta do interwencji.

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne. Dobranoc.

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Koniec spotkania! Dynamo Kijów - Manchester City 1:3.

• 90. min. + 1

Pierwsza zmiana w City. Boisko opuszcza Aguero, w jego miejsce wchodzi Iheanacho

• 90. min.

Toure podał na szesnasty metr do Fernandinho, a ten natychmiast oddał piłkę Iworyjczykowi. Toure wykorzystał bierną postawę defensorów i strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza Dynama.

• GOOOOOOL

90. min.

1:3! Toure!

• 1
  • 87. min.

Szybka akcja City. Silva próbował zagrać prostopadle między obrońcami Dynama, ale piłki nie sięgnął wybiegający na pozycję Aguero. Zdenerwował się tą sytuację Argentyńczyk.

• 1
  • 84. min.

Rzut wolny dla Dynama Kijów. Duża odległość do bramki, więc dośrodkowanie w pole karne. Mogło być groźnie pod bramką Harta, ale wszystko przerwał sędzia bo Vida podczas walki o pozycję faulował Kompanego.

• 82. min.

Co za pudło Sterlinga! Dostał piłkę "na główkę" na piąty metr. Był niepilnowany - uderzył, ale obok słupka!

• 1
    • 1
  • 80. min.

Bujalski bliski wyrównania! Jarmołenko wyłożył mu piłkę na jedenasty metr przed, a ten uderzył bez przyjęcia. Hart zdołał odbić piłkę do boku.

• 1
  • 77. min.

Tym razem piłkę przed bramkę Dynama zagrywał Fernandinho, a Szowkowski znów był szybciej przy piłce niż Aguero.

• 75. min.

Ładna dwójkowa akcja Silvy z Fernandinho. Hiszpan wyszedł na czystą pozycję i dogrywał piłkę przed bramkę do wbiegającego Aguero. We wszystko wmieszał się Szowkowski, który złapał piłkę.

• 1
    • 1
  • 72. min.

Małe zamieszanie w polu karnym Dynama, ale Fernandinho nie zdołał opanować piłki i wybili ją gracze z Kijowa.

• 1
  • 70. min.

Fernandinho padł w polu karnym. Był tam kontakt z rywalem, ale gwizdek sędziego milczy.

• 1
  • 67. min.

Jarmołenko ładnie przedzierał się prawą flanką. Ograł jednego rywala, ale po chwili Clichy odebrał mu piłkę.

• 1
  • 65. min.

Ostatnia zmiana w składzie drużyny z Kijowa. Danilo Silva ma jakieś problemy ze zdrowiem i potrzebował zmiany. Zmienił go Makarenko.

• 1
  • 62. min.

Sagna był faulowany przy linii bocznej przez Gonzaleza, ale sędzia nie ukarał gracza Dynama żółta kartką.

• 59. min.

Wrzutka w pole karne City. Otamendi pewnie wybija piłkę, ale dopada do niej przed polem karnym Bujalski, Gracz Dynama uderzył bez przyjęcia, piłka po drodze odbiła się jeszcze od Otamendiego i wpadła do bramki. Hart nie zdążył zareagować.

• 1
  • GOOOOOOL

59. min.

1:2! Bujalski!

• 2
    • 2
    • 2
  • 55. min.

Sterling pada w polu karnym po kontakcie z rywalem, ale gwizdek sędziego milczy. Piłkarz City szybko zbiera się z murawy.

• 53. min.

Jarmołenko! Gracz z Kijowa ładnie ograł obrońcę, złamał akcję do środka i uderzył na bramkę Harta, ale piłka poleciała minimalnie obok słupka.