Chelsea - PSG, czyli 1/8 finału Ligi Mistrzów Z Czuba i na żywo

Chelsea

1 2
  • na żywo
  • KONIEC

PSG wygrywa takim samym stosunkiem bramek jak u siebie i PSG wywozi z Londynu awans! I słusznie - w dwumeczu paryżanie byli lepsi, konsekwentniejsi i skuteczniejsi. Chelsea stać było tylko na epizodyczne zrywy, po jednym z nich padł gol, ale to za mało, żeby wygrać z walcem Laurenta Blanca.

Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne,

• 5
    • 3
    • 2
  • KONIEC MECZU

90. min.

Koniec meczu!

• 3
    • 4
    • 1
  • 90. min.

Jeszce żółta kartka dla Ivanovicia. Obrońca The Blues faulował Mottę.

• 2
    • 4
    • 1
  • 90. min.

Atmosfera już taka raczej schyłkowa i dekadencka, piłki fruwają wysoko i niefrasobliwie w oczekiwaniu na końcowy gwizdek, wesołe pomruki gości z Paryża kołyszą podania w rytmie kolejnych ole, i nawet Willian nie ma już siły zrywać się do kontry kiedy dostanie piłkę.

• 3
    • 2
    • 2
  • 87. min.

Ostatnia zmiana w PSG. Matuidi zszedł z boiska, a zastąpił go Van der Wiel.

• 2
    • 2
    • 1
  • 87. min.

Ciężko zapracowana kartka dla Matuidiego wreszcie zdobyta - perłą w koronie/kroplą goryczy był faul na Azpilicuecie,

Chelsea próbowała nacierać, ale Thiago Silva faulowany.

• 2
    • 2
    • 1
  • 84. min.

Traore dostał piłkę przed pole karne, nawinął zwodem obrońcę i uderzył na bramkę PSG. celnie, ale za słabo by zaskoczyć bramkarza.

• 2
    • 2
    • 1
  • 82. min.

Strzał Pedra zza pola karnego po podaniu Fabregasa, ale piłka mu "zeszła". No to czas na zmianę, ale w PSG - schodzi Di Maria, wchodzi Cavani.

• 2
    • 3
    • 3
  • 81. min.

PSG blisko kolejnego trafienia. Di Maria wypuścił piłkę między obrońcami do Maxwella. Lewy obrońca PSG wbiegł w pole karne i dograł piłkę pod bramkę do Ibrahimovicia. Szwed uderzył, piłka zaplątała się jeszcze między nogami Courtoisa, ale ostatecznie Belg ją złapał.

• 78. min.

No ładny rajd Pedra skrzydłem, ale nic z niego nie wyszło. Czy to pożegnanie Chelsea z Ligą Mistrzów na co najmniej półtora roku?

• 4
    • 4
  • 77. min.

Hazard dostał piłkę w pole karne, ale nie zdołał się przedrzeć i wywalczył tylko rzut rożny. Przy okazji pokazuje, że nie jest w stanie kontynuować gry. Zmiany go Oscar. Zmiana też w PSG - Pastore wchodzi za Lucasa.

• 1
  • 74. min.

PSG bawi się z Chelsea w kotka i myszkę, wygląda to nawet dość smutno, nawet indywidualen, efektowne rajdy Hazarda są zupełnie po nic, PSG już znów pod bramką gospodarzy, Zlatan strzela parę popisów na szosie murawie, ale bardziej dla efektowności niż efektywności.

• 2
    • 1
  • 70. min.

Piłkarze Chelsea już chyba bez wiary. Teraz gracze PSG rozgrywają sobie bezpiecznie i spokojnie piłkę gdzieś w okolicy środka boiska. Wreszcie piłka na prawą flankę do Lucasa, ale ten nie zdołał dośrodkować w pole karne gdzie był Ibrahimovic.

• 2
    • 2
  • 67. min.

Kluczowe zagranie Motty, podręcznikowe podanie Di Marii i świetne wykończenie Zlatana. Tak właśnie to wyglądało.

• 6
    • 6
  • GOOOOOOL

67. min.

1:2! Ibrahimović!

• 17
    • 3
    • 3
  • 65. min.

Ależ zamieszanie pod bramką PSG! Trapp najpierw obronił strzał Williana zza pola karnego, a po chwili dobitkę Hazarda. Piłka leciała znów pod nogi Williana, ale ten został już zablokowany przez obrońców.

• 2
  • 63. min.

PSG kombinuje, koronkuje, ale Ivanović ładnie wybija wrzutkę Di Marii w pole karne. PSG ciągle oblega, łapie rytm, Rabiot wyskakuje jak diabeł z kapelusza zza pleców Obi Mikela, świetnie podaje do Ibrahimovicia, który rozpędza się po swojemu, ale trochę za bardzo - strzela ze zbyt ostrego kąta, a poza tym Courtois zdąża wyjść z bramki na przecięcie strzału.

• 1
    • 1
  • 60. min.

Costa ładnie urwał się obrońcom rywali i pędził do prostopadłej piłki, ale szybszy od niego był Silva, który wybił piłkę na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska zagrożenia pod bramką nie było, ale na strzał zza pola karnego zdecydował się Pedro. Hiszpan uderzył niecelnie. Martwić muszą się kibice Chelsea. Diego Costa doznał urazu i opuszcza boisko. Zmienił go Traore.

• 1
    • 1
    • 1
  • 58. min.

Zamieszanie, krzyczenie, przyspieszenie, Hazard na spalonym, choć minimalnym. PSG przejmuje piłkę, gra na jeden kontakt, ale raczej w środku, dość statycznie, obrona Chelsea wychodzi wysoko, Ibrahimović mijając ją podaje do Maxwella, ten wybiera jednak zbyt prymitywne środki na oszukanie Courtoisa.

• 1
    • 1
  • 56. min.

Costa do spółki z Hazardem ładnie zabawili się z obrońcami przy końcowej linii boiska i wywalczyli rzut rożny dla swojego zespołu. Z dośrodkowaniem z narożnika boiska bez problemu poradzili sobie obrońcy PSG.