FC Barcelona

1 2
  • na żywo
  • KONIEC

No i niby narzekaliśmy, niby trochę nudy i przestoje, aż tu nagle: Historia! Na naszych oczach! Real w dziesiątkę wygrywa z Barceloną na wyjeździe! Mimo, że to ona miała te wszystkie optyczne przewagi, przewagi posiadania, okazje itp. Ba, Real strzelił nawet trzy gole, ale bramki Bale'a nie uznał sędzia. I tak barcelońska seria 39 spotkań bez porażki zakończyła się ze smętem. Zdarza się.

Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

• 4
    • 1
  • 90. min. + 3

Koniec meczu.

• 3
    • 2
    • 2
  • 90. min. + 2

Ronaldo puszcze fenomenalną piłkę do Pepego, który próbuje przerzucić do Lucasa Vazqueza, ale zagranie prostej piłki okazuje się dla niego dużo za trudne.

• 1
    • 3
    • 2
  • 90. min.

Sędzia dolicza dwie minuty.

• 3
    • 1
    • 3
  • 88. min.

Surez pozostawił w pokonanym polu wyciągnięte ciało Casemiro i pognał na bramkę, ale sędzia przerwał grę. Real pognał na bramkę Barcy, ale został zmuszony do odwrotu. Tymczasem szykuje się jeszcze jedna zmiana w Realu, ale najpierw rzut wolny dla Barcy po faulu na Inieście.

Nie, najpierw zmiana: schodzi Bale, wchodzi Lucas Vázquez.

• 1
    • 4
    • 2
  • 85. min.

Bale pomknął prawym skrzydłem, Alves wyskoczył do piłki, ale jej nie sięgnął i wtedy Ronaldo błyskawicznie zmienił plany - zamiast uderzać głową, spokojnie przyjął na klatkę i uderzył z ostrego kąta. I trafił!

• 7
    • 3
    • 4
  • GOOOOOOL

85. min.

1:2! Cristiano Ronaldo!

• 17
    • 11
    • 10
  • 83. min.

Żółta kartka dla Ramosa za faul na Suarezie. A, ze była to druga żółta, to w konsekwencji - Ramos ma już wolny wieczór.

• 5
    • 5
    • 2
  • 82. min.

Cristiano Ronaldo przygotowuje sobie pozycję i uderza sprzed pola karnego. Piłka głaszcze poprzeczkę. Poprzeczka mruczy. Fani Realu jęknęli z zawodu.

• 1
    • 3
    • 3
  • 81. min.

Ale gol! Ale nie ma gola! To znaczy był - piłka w siatce po główce Bale'a, ale sędzia uśmierza radość i entuzjazm kibiców Realu - nie ma gola. Zdaniem sędziego skacząc do główki Bale faulował Albę.

• 5
    • 5
    • 4
  • 79. min.

Świetny rajd Benzemy, tyle że w sytuacji dwóch na dwóch można było podawać, zamiast strzelać w rywala... Tymczasem, szybka kontra, Suarez uderza z bardzo ostrego kąta i myli się minimalnie!

• 1
    • 1
    • 2
  • 78. min.

I jeszcze jedna zmiana - tym razem w Realu: schodzi Karim Benzema, wchodzi Jesé Rodríguez.

• 1
    • 1
    • 2
  • 76. min.

Gospodarze mają jeszcze dużo siły... na podania w kącie boiska. Może trochę rozrusza ich Arda Turan, który biega środkiem, ale nie potrafi przykuć uwagi kolegów. Podają sobie dalej.

• 3
    • 2
    • 2
  • 74. min.

Zmiana w drużynie Barcelony: schodzi Rakitić, wchodzi Arda Turan.

• 2
    • 1
    • 1
  • 72. min.

Tiki-taka Barcelony, która do niczego nie prowadzi. A gdy już zaczyna prowadzić, to okazuje się, że też do niczego nie prowadzi. Ale przyjęcie Messiego i prawie przyjęcie Neymara były wcale imponujące.

• 3
    • 4
    • 3
  • 70. min.

Tylko zielona trawa, biały Ronaldo, pusta bramka iiii... gwizdek sędziego. Więc Barcelona zabrała się do swojej akcji, zawiązała groźny supełek, ale Suarez nie zdołał go wykończyć. Po chwili jeszcze jeden atak - ale długiego podania nie zdołał opanować Neymar.

• 3
    • 1
    • 4
  • 68. min.

Pięciu madrytczyków na czterech rywali. Ta przewaga powstała tak bardzo znienacka, że nawet "Królewscy" się zdziwili i nie wiedzieli, co powinni dalej robić. W końcu, któryś zdecydował się na uderzenie. Nieźle, ale nie wystarczająco nieźle.

• 1
    • 1
    • 2
  • 66. min.

Tymczasem Neymar już zdążył być na spalonym, a Barcelona nieco zagęściła ruchy. Eee, już nie. No dobra, znowu. Busquets zakręcił młynka z jakimś obrońcom Realu, podał na prawą, potem piłka wróciła na lewą, ale generalnie nic specjalnego się nie wydarzyło.

• 2
    • 1
    • 1
  • 64. min.

Gareth Bale uważa, że go nie widać.

Cristiano Ronaldo naprawdę go nie widzi.

• 2
    • 2
    • 1
  • 62. min.

Przepiękna, przecudowna kontra Realu. Marcelo bardzo długo kiwał kolejnych rywali przed polem karnym i powinien strzelać, ale w końcu zdecydował się na odegranie. Chyba trochę za mocno wyrzucił Kroosa, ale podanie Niemca z powrotem w pole karne odbiło się od rywala w taki sposób, że Benzema, widząc piłkę w górze, zdecydował się na przewrotkę. I kapitalnie trafił!