Cristiano Ronaldo: pięć oblicz wściekłego człowieka

ŁM
27.01.2012 10:35
A A A
Portugalczyk to supergwiazda światowego futbolu. To również jeden z najbardziej ekspresyjnych piłkarzy na naszej planecie, co było widać chociażby w środowym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Króla z Barceloną. Poznajmy zatem gniew piłkarskiego boga. Uwaga! Tylko ludzi o mocnych nerwach!Niektórzy mogą widzieć w tym niewinne robienie pajacyków. Ale to tak naprawdę tylko rozgrzewka przed wykonaniem fatality.

 • 1
Komentarze (9)
Zaloguj się
 • jaqus

  Oceniono 17 razy 13

  > Cristiano Ronaldo wścieka się na kolegów z zespołu kradnących jego gole i nie strzelających jego strzelone już goli
  miał prawo się zdenerwować gdy zdobył (niemal) gola a jego kolega z druzyny jak prawdziwy idiota spie...ł mu interes dokładając się ze spalonego. Na miejscu Ronaldo sam bym mu pizdnął

 • Gość: Greggy

  Oceniono 19 razy 13

  To dobrze, że pokazuje swoje emocje, jak płakał po finale EURO 2004 wszyscy się śmiali, a to tylko obrazuje, jak mu zależało...

 • heckler

  Oceniono 15 razy 13

  mozna go nie szanowac za jego charakter, za to jak sie zachowuje, ale trzeba go szanowac jako wielkiego pilkarza, bo nim niebywale jest.

 • czerstwy_daktyl

  Oceniono 14 razy 8

  W tej akcji ze środowego Gran Derbi to moim zdaniem nie wściekał się na kolegów, a raczej na to, że Real grał kosmos, Barca przyfarciła i w pierwszej akcji strzeliła gola. Też bym się wkurzył.
  Tak to ja odbieram w każdym razie...

 • Gość: konrad

  Oceniono 13 razy 7

  Panie Łukaszu,
  nie sztuka powtarzać utarte schematy na temat ronaldo. Zgodzę się że jego ego jest za wysokie ale amibicji nie można mu odmówić. To on krytykował mou za defensywne ustawienie na zeszłoroczne GD.
  Inna sprawa to boskie dziecko messi się denerwuje
  za te kopnięcie w kibiców na bernabue (ujęcie z perspektywy widza)
  http://www.youtube.com/watch?v=zGmPOo8vfkA

  najgorszy jest jednak głupawy uśmiech po tym zagraniu (z ujęcia tv) i po środowym sfaulowniu pepe (szybko się zorientowałże kamery patrzą) . Dwulicowość jest gorsza od otwartego okazywania emocji.
  Interesuje mnie więc kompilacja dot. messiego i jego wyładowywaniu złości. Powstanie coś takiego dla równowagi?

  pozdrawiam

 • Gość: Kirkor

  Oceniono 17 razy -9

  On się nie wścieka, on płacze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX